Kalor Kompakt 34 - automatický kotel na pelety s proroštováním KOTLÍKOVÁ DOTACE

Kód: KOMPAKT34 KD
DOTACI VÁM VYŘÍDÍME
Neohodnoceno
Značka: KALOR
19 446 Kč 16 071,07 Kč bez DPH
Uvedená cena je ponížena o dotaci

Peletový kotel Kalor Kompakt 34 s automatickým proroštováním a účinností až 91,64 % je moderní, úsporný a vysoce komfortní zdroj vytápění.

Peletový kotel  je zařazen do dotace Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace - SVT 33383.

 • Cena je po odečtení dotace 
 • Podmínkou instalace naším servisním technikem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peletový kotel Kalor Kompakt 34 je zaregistrovaný do dotací Nová zelená úsporám  a Kotlíkové dotace - SVT34142.

 • Cena, která je na našem eshopu uvedena, je cena po odečtení dotace ve výši 130.000 Kč, z programu Kotlíková dotace, z ceny výrobku Kalor Kompakt 34
  Pro zakoupení výrobku nejdříve uhradíte plnou cenu výrobku Kalor Kompakt 34, po schválení Kotlíkové dotace Vám bude z dotačního programu vrácena schválená částka.
  Podmínkou pro vyřízení dotace je zakoupení výrobku u nás v CentrumVytápění, instalace naším servisním technikem a splnění podmínek vyplívajících z dotačního programu - více informací k dotacím zde.

Standardní dodání peletového kotle Kalor je 10 dní.

Peletový kotel Kalor Kompakt představuje snadné řešení pro vytápění vašeho domova.

Kalor Kompakt automatický kotel na pelety – Primární zdroj tepla

Automatický kotel na pelety Kalor Kompakt je určen pro vytápění rodinných domů nebo komerčních a industriálních ploch. S kotlem Kalor Kompakt uspoříte náklady na vytápění a přitom zachováte plný teplotní komfort. Automatický kotel na pelety Kalor si zvolilo již mnoho zákazníku v Evropě jako hlavní zdroj vytápění svého bydlení.

Kotel se ovládá pomocí tlačítkového displeje, kde je možné lehce nastavit požadovanou teplotu a čas zapnutí/vypnutí, a to až na týden dopředu. Na displeji také snadno zjistíte aktuální teplotu spalin, tlak v topném systému a další důležité informace o provozu kotle.

Kotel na pelety Kalor Kompakt můžete ovládat i vzdáleně, a to pomocí GSM modulu, prostorovým termostatem, Wifi internetovým ovladačem, nebo mobilním telefonem (Android, iOS). 

Variabilnost a bezpečnost peletového kotle Kalor Kompakt

Kotel Kalor Kompakt je ideální pro instalaci k topnému systému s otevřenou i uzavřenou expanzní nádobou (tj. polohové vytápění, otopná tělesa, akumulační nádrž).

Vytápění peletami lze kombinovat s jinými zdroji tepla, např. s plynovým kotlem, s elektrokotlem, s krbovými kamny, s krbovou vložkou, se solárními panely, tepelnými čerpadly a podobně.

Zabudované komponenty kotle na pelety Kalor Kompakt:

 • oběhové čerpadlo
 • expanzní nádobu
 • pojistný ventil 2,5 bar
 • odvzdušňovací ventil
 • senzor tlaku topného systému
 • senzor podtlaku spalinové cesty
 • čidlo teploty vody z topného systému

Díky této výbavě patří kotel Kalor Kompakt mezi nejbezpečnější zdroje tepla na tuhá paliva na trhu.

Úspora času a nákladů na vytápění - účinnost spalování 92 %

Nejen v České republice je trendem snižování tepelných ztrát objektů. Toho lze dosáhnout především zateplováním staveb, nízkoenergetickými projekty, pasivními domy, rekuperací vzduchu, ale také využíváním alternativních paliv.

Vytápění biomasou nebo dřevěnými peletami je ohleduplné k životnímu prostředí, ale šetří i vaše výdaje za náklady na vytápění. V porovnání s elektřinou, plynem, nebo topným olejem dosahuje tato úspora až k 60%. Oproti klasickým zdrojům tepla, jako je uhlí, dřevo či brikety, je komfort nesrovnatelný.

Kotle Kalor na pelety a biomasu jsou efektivním topným řešením, co se týká pořizovacích nákladů, provozních nákladů a snadného ovládání.

Velkou úsporou nákladů a času je možnost připojení sezónního zásobníku paliva. Cisterna dopraví pelety přímo do zásobníku, odkud je vzduchem doplňuje podavač do interního zásobníku kotle. Nemusíte se tedy zabývat neustálým přikládáním.

Kalor - inovace a moderní technologie

Srdcem automatického kotle na pelety je teplovodní výměník, na který výrobce poskytuje záruku 5 let. Čištění výměníku se doporučuje provádět jednou týdně. Čištění je bezprašné a velmi rychlé - nezabere více než pět minut a zvládne jej provést každý.

Patentovaný teplovodní výměník Kalor je unikátní tím, že dosahuje vysoké účinnosti předání tepla do topného systému při nízkých provozních nákladech.

Řídicí jednotka Kalor je ovládána tlačítkovým displejem, na kterém uživatel naprogramuje výkon a provoz kotle. Vše je přehledné a snadné, aby měl uživatel plný komfort při vytápění.

Kalor Italia jako symbol tradice a kvality

Italská společnost Kalor vyrobila v roce 2018 více než 75 000 ks tepelných zdrojů tepla na biomasu a dřevěné pelety. Kalor patří mezi tři největší výrobce na světě a své výrobky distribuuje do celé Evropy.

Výrobky Kalor splňují přísné evropské normy, jsou certifikovány v akreditovaných zkušebnách TÜV Rheinland Německo, VKF AEAI Švýcarsko, BAFA Rakousko, SZÚ Brno a dalších.

Materiály používané při výrobě kotlů na pelety Kalor, jako jsou např. litina a žárovzdorná nerezová ocel, jsou vybírány v té nejvyšší kvalitě. Co se týká elektro-komponentů, společnost Kalor spolupracuje s předními evropskými výrobci a dodavateli. Tím je zaručena dlouhá a bezproblémová životnost kotlů.

Zajišťujeme servis a asistence u nás zakoupených výrobků Kalor.         

Profesionální instalace kotle Kalor zahrnuje spuštění automatického kotle na pelety a biomasu, připojení na topný systém, spalinovou cestu, zaškolení obsluhy a potvrzení záruky. Centrum Vytápění.cz, jakožto zástupce společnosti Kalor pro Českou republiku, nabízí při roční údržbě servisní prohlídky zdroje tepla, záruční i pozáruční servis i dodávku náhradních dílů. Rovněž je možné se obrátit na nonstop zákaznickou linku s technickou podporou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotované kotle na pelety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 55555 kg
Výrobce: KALOR
Výkon: 10,1 kW a více
Celkový výkon: 7 - 34 kW
Výkon do výměníku: 6,34 - 31,22 kW
Emisní třída: třída 5, splňuje podmínky normy EN 303-5
Průměr odkouření Ø: 80 mm
Rozměry (VxŠxH): 1368x690x880 mm
Spotřeba energie: 140-350W
Spotřeba paliva: 1,43 - 6,99 kg/h
Typ paliva: Dřevěné pelety
Účinnost spalování: 90,65 - 91,64%
Váha: 305 kg
Zásobník paliva: 81 kg

DISPLAY VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: