La Nordica - Extraflame / Oficiální zastoupení pro ČR

Litinová krbová kamna a kuchyňské sporáky na dřevo a pelety La Nordica - Extraflame

Italská společnost La Nordica (https://www.lanordica-extraflame.com/it) se zabývá výrobou krbových kamen a sporáků již od roku 1968. Široká nabídka krbových kamen, krbů, kotlů a sporáků uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Krbová kamna a kotle od společnosti La Nordica se vyznačují především kvalitou použitých materiálů, precizním zpracováním a jedinečným designem. Najdete zde velmi moderní litinová krbová kamna, nápaditá kamna s opláštěním z majoliky, nebo elegantní kamna v designu přírodního kamene. Samozřejmostí jsou modely kamen a sporáků s teplovodním výměníkem nebo rozvodem horkého vzduchu. Kamna a krby La Nordica mají snadné ovládání a s jejich pomocí můžete efektivně vytopit celý byt či dům. Samozřejmostí provozu jsou minimálními náklady a maximální ohled na životní prostředí.

Společnost La Nordica klade důraz na neustále inovace a vyhledávání nových řešení tak, aby krbová kamna a pelety z její dílny vždy odpovídala stále více specifickým a náročnějším požadavkům trhu. Všechny výrobky jsou špičkou v oblasti výroby kamen a krbů, splňují přísné mezinárodní certifikáty a jsou navrženy tak, aby jejich provoz minimalizoval negativní dopady na životní prostředí. 

Nejprodávanější modely ze sortimentu společnosti La Nordica: