Caminetti Montegrappa / Exklusivní zastoupení pro ČR

Krbová kamna a krby Caminetti Montegrappa

Krbová kamna Caminetti monte grapaCaminetti Montegrappa (http://www.caminettimontegrappa.it) je italská společnost, která se specializuje na výrobu krbů a krbových kamen na pelety s velkou škálou designů a barev.

V nabídce najdete krbová kamna na pelety teplovzdušná i teplovodní, pro nízkoenergetické a pasivní domy můžete vybírat z kamen s hermeticky uzavřeným okruhem. Pokud chcete vytápět členitý prostor, jistě vás zaujme nabídka krbových kamen s rozvodem horkého vzduchu. 

Kamna Caminetti Monte Grappa představují symbol nejvyšší kvality a designu již od roku 1976. Vývoj a výzkum, na který ve společnosti Caminetti Montegrappa kladou velký důraz, je zárukou vysoké kvalitysplňuje očekávání nejnáročnějších zákazníků v mnoha zemích světa, včetně České republiky.

Použité materiály a postup výroby krbových kamen a krbových vložek Caminetti Montegrappa jsou chráněny patentem pod výrobním označením KERAMFIRE®. Jedná se o kombinaci přírodních materiálů, která je odolná vůči vysokým teplotním rozdílům, a dokáže předat akumulované teplo i několik hodin po vyhasnutí ohně

Spalovací komora je vyrobena patentovanou technologii CMtech® s použitím vysoce odolných materiálů, které umožňují optimální spalování, a tím je zaručena dlouhá životnost a stálá kvalita

Nejprodávanější produkty ze sortimentu společnosti Caminetti Monte Grappa: