Peletová kamna

Instalace krbových peletových kamen do bytových, komerčních, nebytových prostorů je v Centru Vytápění vždy řešena s maximální pečlivostí výběru vhodného druhu topného zařízení, výkonu a designu výrobku pro daného klienta.

Celou zakázku řešíme vždy komplexně tzn. od návrhu výkonu, způsobu vytápění, vhodného umístění v interiéru, požadavků na přetlakovou spalinovou cestu, způsobu dopravy paliva do zásobníku kamen atd...

Zákazníkům doporučujeme odbornou instalaci proškoleným technikem, který nastaví parametry spalování v závislosti na tahu spalinové cesty a kvalitě paliva. Pak můžeme zaručit, že kamna budou dosahovat maximálních hodnot účinnosti spalování. Pokud instalujeme krbová kamna na pelety, vždy instalace splňuje normy a legislativní podmínky, které technik potvrdí revizní zprávou.

Spol. Centrum Vytápění.cz je výhradním dovozcem krbových kamen na pelety Kalor, Ungaro, Caminetti Monte Grappa, Extra Stove a Lincar. Na tyto značky zajišťujeme záruční, pozáruční servis po celé ČR v co nejkratší době od nahlášení poruchy. Velmi podstatné je, že veškeré náhradní díly na prodávané modely jsou skladem v ČR a tím je možné vyřešit poruchu z 99% na místě u zákazníka, bez nutnosti čekání na dodání dílů od výrobce.


Teplovodní peletová kamna

 


Teplovzdušná peletová kamna


Peletová kamna s rozvodem horkého vzduchu


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení