Peletová kamna

Instalace krbových peletových kamen do bytových, komerčních, nebytových prostorů je v Centru Vytápění vždy řešena s maximální pečlivostí výběru vhodného druhu topného zařízení, výkonu a designu výrobku pro daného klienta.

Celou zakázku řešíme vždy komplexně tzn. od návrhu výkonu, způsobu vytápění, vhodného umístění v interiéru, požadavků na přetlakovou spalinovou cestu, způsobu dopravy paliva do zásobníku kamen atd...

Zákazníkům doporučujeme odbornou instalaci proškoleným technikem, který nastaví parametry spalování v závislosti na tahu spalinové cesty a kvalitě paliva. Pak můžeme zaručit, že kamna budou dosahovat maximálních hodnot účinnosti spalování. Pokud instalujeme krbová kamna na pelety, vždy instalace splňuje normy a legislativní podmínky, které technik potvrdí revizní zprávou.

Spol. Centrum Vytápění.cz je výhradním dovozcem krbových kamen na pelety Kalor, Ungaro, Caminetti Monte Grappa, Extra Stove a Lincar. Na tyto značky zajišťujeme záruční, pozáruční servis po celé ČR v co nejkratší době od nahlášení poruchy. Velmi podstatné je, že veškeré náhradní díly na prodávané modely jsou skladem v ČR a tím je možné vyřešit poruchu z 99% na místě u zákazníka, bez nutnosti čekání na dodání dílů od výrobce.


Teplovodní peletová kamna

 


Teplovzdušná peletová kamna


Peletová kamna s rozvodem horkého vzduchu