HS Flamingo

Teplovodní krbová kamna a krbové vložky HS Flamingo

HS flamingo krbová kamnaSpolečnost HS Flamingo s.r.o. nabízí vlastní výrobky z oblasti krbových kamen a krbových vložek již od roku 2009. Oddělení výroby se stará o kvalitu, vývoj a rozšiřování portfolia vlastních výrobků.

HS Flamingo zaměstnává výhradně profesionály, kteří sledují trendy v oblasti kamen a krbů a stále přicházejí s novými nápady na efektivitu, modernizaci a design. Hlavní obchodní značky společnosti jsou HS Flamingo, Aquaflam, Aquaflam Vario a Masterflamme.

Společnost HS Flamingo vyváží vlastní výrobky do celé Evropy a svůj sortiment neustále dynamicky rozšiřuje. Svým zákazníkům nabízí cenově dostupné výrobky v prvotřídní kvalitě a moderním designu.

Cílem společnosti je vytvářet takové produktové portfolio, které svou kvalitou, cenou a komplexností uspokojí jak profesionály působící v oboru, tak i koncové zákazníky.

HS Flamingo je silná a moderní společnost která díky zkušenostem a postavení na českém trhu nabízí mnoho nadstandardních služeb jak pro velkoobchodní odběratele, tak pro své koncové zákazníky.