ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC - automatický kotel na pelety

Kód: PEL30PLUS
14 hodnocení
Značka: ATTACK
102 572 Kč –10 %
ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC - automatický kotel na pelety
102 572 Kč –10 % 92 315 Kč 76 293,39 Kč bez DPH
Skladem

Automatický kotel na pelety Attack Pellet 30 Automatic má nízké provozní náklady díky vysoké účinnosti spalování a zároveň šetří naše životní prostředí. Kotel je zařazen do programu KOTLÍKOVÁ DOTACE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Doprava zdarma se vztahuje na objednávky s platbou předem, kdy kotel odesíláme přímo z centrálního skladu zákazníkovi. Při platbě na dobírku bude účtováno přepravné 1 300 Kč!
Na kotel Attack Pellet 30 Automatic MŮŽETE čerpat z dotací KOTLÍKOVÁ DOTACE. Pomůžeme Vám s vyřízením. Více informací zde.

Automatické kotle na pelety se zásobníkem jsou téměř samoobslužné. Nejde přitom jen o přikládání, ale také automatické zapalování, proroštování, vynášení popela nebo uhášení ohně

Většinou můžete automatické peletové kotle obsluhovat na dálku, třeba pomocí chytrého telefonu, což je nespornou výhodou.

Při výběru automatického kotle na pelety byste měli zvážit, co je pro jeho fungování potřeba dokoupit. Některé automatické kotle mají v ceně již zásobník, podavač, některé dokonce i oběhové čerpadlo, expanzní nádobu atd., že jej opravdu stačí jen připojit (nabídka ZDE), k některým kotlům je potřeba vše dokoupit a cena se téměř zdvojnásobí.

Kotle na pelety Attack Pellet na náš trh dodává největší slovenský výrobce tepelné techniky.

Peletový kotel Attack Pellet 30 Automatic spaluje dřevní biomasu, která je CO² neutrálním palivem a šetří naše životní prostředí.

          

          

Řada peletových kotlů Attack Pellet má vysokou účinnost spalování, nízkou teplotu spalin a efektivnější spalovací proces. Dosahovaná účinnost kotle Attack Pellet je 90%. Instalací účinnějšího kotle na pelety řady Attack Pellet značně snížíte provozní náklady.  

Vyplňte alternativní text 

Výhody peletového kotle Attack 30 Pellet Automatic:

  • Vysoká účinnost spalování až 90,6% a minimální množství odpadu
  • Automatický provoz kotle řízený pokojovým termostatem zaručující vysoký komfort obsluhy
  • Záruka 6 let
  • Vysokoúčinný trubkový výměník osazený spirálovými turbulátory, které zajišťují lepší přenos tepla ve výměníku, vyšší účinnost kotle, přičemž slouží také na jeho čištění
  • Automatické čištění rourového výměníku, odebírání popela a podávání paliva
  • Nenáročná obsluha a snadné čištění
  • Kotel je vyroben z kvalitní kotlové oceli 6 mm a žárobatonových tvarovek odolných do teploty 1 350°C
  • Konstrukčně jednoduchý a spolehlivý hořák na pelety s automatickým řízením provozu (tj. zapálením a vyhasnutím) s funkcí automatického čištění a vlastní diagnostikou chyb
  • Možnost přitápění elektrickou spirálou až do výkonu 6 kW, která svou funkcí může plnit také protimrazovou ochranu

Společnost Centrum Vytápění.cz má certifikované techniky na montáž, připojení a zpuštění kotlů Attack. V případě instalace můžete využít cenu kotle se sníženou sazbou DPH 15%Bližší informace zde.

Vyplňte alternativní text 

Attack, s.r.o. je nejvetším výrobcem tepelné techniky na Slovensku. V současnosti má 150 zaměstanců. Pyšní se nejšírším sortimentem výrobků na vytápění s vysokou účinnosti na zemní plyn, LPG - propan, tuhé palivo a pelety. Exportní aktivity společnosti dosahují 75% prodeje do více než 39 zemí Evropy, Asie a Ameriky. Firma Attack, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 pro výrobu kotlů.  Za 18 existence si firma Attack, s.r.o. získala spokojené zákazníky ve více než 46 zemích světa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické kotle na biomasu
Hmotnost: 355 kg
Výrobce: ATTACK
Celkový výkon: 8-30 kW
Emisní třída: 5 dle ČSN EN 303-5
Jmenovitý výkon: 30 kW
Konstrukce: Kotlová ocel
Minimální tah komínu: 15-20Pa
Průměr odkouření: Ø 150 mm
Rozměry: (VxŠxH) 1220x575x1250 mm
Rozsah teploty topné vody: 60 - 90°C
Spotřeba paliva: 2,4-6,9 kg/hod.
Typ paliva: Dřevěné pelety
Účinnost spalování: 90,6%
Váha: 355 kg
Vodní objem kotle: 62 l
Záruční doba: 6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: