Scan 1002, černé nebo bílé sklo, chromový rámeček, krbová vložka

Kód: SCAN 1002 - CHROMOVY RAMECEK-_174 SCAN 1002 - CHROMOVY RAMECEK-_172 SCAN 1002 - CHROMOVY RAMECEK-_171 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: SCAN
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 70 490 Kč –5 %
Scan 1002, černé nebo bílé sklo, chromový  rámeček, krbová vložka
70 490 Kč –5 % 66 966 Kč 55 343,80 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Exkluzivní velká krbová vložka Scan 1002 pochází z dílny dánského návrhářského studia Halskov & Dalsgaard. Zaujme svým designem, který ji pomůže dokonale splynout se stěnou, do které je zabudována a možností spalování polen o délce 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jotul představuje další exkluzivní řadu krbových vložek Jotul Scan 1001/1002 z dílny vynikajícího dánského návrhářského studia Halskov & Dalsgaard. Jejich tvorbu poznáte podle stylové čistoty, jemného vzhledu a mnoha velice zajímavých detailů, jako například ozdobné orámování z bílého nebo černého skla nebo skleněná klička, která se během topení nezahřívá.

Výhody krbových vložek Scan 1002:

  • Ozdobné rámování z bílého nebo černého skla
  • Skleněná klička, která se nezahřívá
  • Čistý design
  • Možnost volby pravého nebo levého zavěšení dvířek
  • Ekologická známka severské labutě "Svan" 
  • Možnost spalování polen o délce 50 cm
  • Možnost přiobjednání příslušenství

Příslušenství na objednávku: klička z čirého skla, krycí rámeček černý nebo chromovaný, ozdobný rámeček na míru, podložka

 Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odcházíminimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Čisté teplo z Norska 

Vyplňte alternativní textO Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Internetová politika se ale neustále rozšiřuje a mezi kvalifikovanými prodejci výrobků Jotul se objevují i provozovatelé eshopů, kteří mezi autorizované prodejce nepatří, jejich seznam si můžete prohlédnout zde.

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové vložky na dřevo
Výrobce: SCAN
Výkon: 7,1 - 10 kW
Externí přívod vzduchu: Ano
Konstrukce: Ocel
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 82 %
Vytápěný prostor: 272 m?
Vyústění odkouření: Horní
Teplovodní výměník: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: