Úvod Poradna Dotazy ke krbům a kamnům Krbová kamna pro teplovzdušné rozvody

Krbová kamna pro teplovzdušné rozvody

23.09.2014

Dobrý den,
mohli byste mi, prosím, doporučit nějaká krbová kamna vhodná pro teplovzdušné rozvody? Kamna by měla sloužit jako záložní zdroj třeba při výpadku el. a pro přitápění (jaro, podzim). Jmenovitý výkon 6 kW. Podmínkou je co nejvyšší účinnost spalování a externí přívod vzduchu. Budou dominantou obývacího pokoje, takže nám záleží i na vzhledu. Líbili by se nám i kachlová kamna a plotna, to už ale není podmínkou. Cenově do 30 tis.
Předem Vám děkuji za odpověď.

23.09.2014:

Vážený zákazníku,


pro Vaše kritéria Vám můžeme nabídnout tyto peletová kamna https://www.centrumvytapeni.cz/s-rozvodem-horkeho-vzduchu. Peletová kamna mají přední prostorový ventilátor, kterým komfortně vytápíte prostor kde jsou kamna instalována, dále pak zadní prostorový ventilátor s možností napojení dvou teplovzdušných rozvodů. Možnost automatické regulace nabízí využití ventilátorů v poměru přední v.100%, přední v./zadní v. 60%/40%, přední v./zadní v. 20%/80%. Dále možnost nastavení požadované teploty ve vytápěném prostoru, podle které budou kamna automaticky regulovat výkon. Pokud budete chtít využít vytápění palivovým dřevem, briketami doporučujeme krbovou vložku s obestavbou popř. krbová kamna od italského výrobce Caminetti Montegrappa model LH - https://www.centrumvytapeni.cz/eshop/krbova-kamna


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu Centrum Vytápění.cz 

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů

© 2018, Radek Janů – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky