Scan DSA 3-2 BP - krbová vložka - VÝPRODEJ

Kód: SCAN-DSA-3-2-VYPRODEJ
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: SCAN
48 700 Kč –46 %
Krbova vlozka Scan DSA 3 2 konvekcni
48 700 Kč –46 % 26 298 Kč 21 733,88 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Využijte jedinečných akčních cen na vybrané výrobky Jotul a Scan! AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!

Řada exkluzivních krbových vložek Scan DSA pochází z dílny dánského návrhářského studia Halskov & Dalsgaard. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stav Zboží: Rozbalené

Jotul představuje další exkluzivní řadu krbových vložek Scan DSA z dílny vynikajícího dánského návrhářského studia Halskov & Dalsgaard. Jejich tvorbu poznáte podle stylové čistoty, jemného vzhledu a mnoha velice zajímavých detailů, jako například ozdobné orámování z bílého nebo černého skla nebo skleněná klička, která se během topení nezahřívá.

Vestavěná krbová vložka přenáší dojem z krbových kamen do úplně jiné roviny. Když v krbu nehoří oheň, je schovaný a nenápadný, zato když v něm zatopíte, přemění ho roztančené plameny v umělecké dílo. Krbové vložky Scan jsou skvělou volbou pro renovaci starých otevřených krbů i do novostaveb.

Scan DSA je průhledová krbová vložka s nádherným výhledem na oheň.

 Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odcházíminimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Opakovaně oceněný, nadčasový design

Výrobky Jotul mají funkční, nadčasový design. Jsou inovativní a nepodléhají krátkodobým trendům. Výrobci jsou přesvědčeni, že forma by měla být propojena s funkcí a že dobrý výrobek musí umět nabídnout více než příjemný vzhled. V neposlední řadě jsou výrobcem brány v potaz i nezměřitelné hodnoty, jako např. zvuk praskajícího hořícího dřeva, příjemný pohled na plameny a efektivní využití topiva při ekologickém vytápění.

Čisté teplo z Norska 

Vyplňte alternativní textO Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

Nezapomeňte si ke krbové vložce vybrat nezbytný vysavač sazí a popela z naší nabídky Lavor Ashley (externí odkaz) (nové okno), krbové nářadí (externí odkaz) (nové okno), koš na dřevo (externí odkaz) (nové okno) nebo čistič skla (externí odkaz) (nové okno).

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Internetová politika se ale neustále rozšiřuje a mezi kvalifikovanými prodejci výrobků Jotul se objevují i provozovatelé eshopů, kteří mezi autorizované prodejce nepatří, jejich seznam si můžete prohlédnout zde.

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvouplášťová teplovzdušná kamna
Výrobce: SCAN
Výkon: 7,1 - 10 kW
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 79 %
Vytápěný prostor: 50 - 300 m3
Teplovodní výměník: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: