Romotop HELIA F - Kachlová krbová kamna

Kód: ROMOTOP HEL F
Neohodnoceno
Značka: ROMOTOP
ZDARMAZDARMA
helia f keramika kachlovy designovy krb romotop big
82 777 Kč 68 410,74 Kč bez DPH
Skladem

Kachlový krb HELIA je menší varianta modelu SOLID, která perfektně padne do menších interiérů. HELIA nabízí doslova široký pohled na oheň díky většímu sklu dvířek, u rohových variant pak ještě i z boční strany. Krby HELIA jsou obloženy ručně vyráběnou keramikou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbová kamna Romotop, jsou určená pro ty, co dávají přednost jednoduchému designu. Vhodná do nízkoenergetických domů.

Keramický obklad krbu je na třech pohledových stranách. Kachlová komora je vyložena šamotovými tvarovkami, ve standardním provedení s možností změny na variantu bez roštu. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje celkovou účinnost krbu. Výstup spalin je standardně možný horním nebo zadním odvodem. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu na vtniřní plochu skla dvířek se účinně zabraňuje usazování nečistot. Čistému pohledu ohňe tak nic nebrání. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se řídí jediným ovládacím prvkem. Dostatečný přísun vzduchu pro optimální spalování zabezpečuje  systém CVP - centrální přívod vzduchu z exteriéru.

Výběr z těchto barev:

Již téměř 700 000 domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP, jejichž výrobky pronikly na trh v roce 1992. Každý výrobek, který opouští
výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí a kvalifikovaným odborníkům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru.

Krbová kamna ROMOTOP oslovují své zákazníky aktuálním designem, vysokou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standartních i nízkoenergetických domů.

Přes 35.000 výrobků je ročně prodáno na českých i zahraničních trzích (Německo, Švýcarsko, Francie, Benelux, Rakousko, Itálie, Velká Británie, Slovensko, Polsko, Pobaltí, Skandinávie a USA).

Svým precizním zpracováním Vám krbová kamna řady Exclusive dávají pocit výjimečnosti a zároveň jsou nenapodobitelným doplňkem vašeho interiéru.

Dostupnost je vždy upřesněna na základě výrobního plánu výrobce ROMOTOP.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Výrobce: ROMOTOP
Výkon: Méně než 7 kW
Externí přívod vzduchu: Ano
Konstrukční materiál: Ocel
Teplovodní výměník: Ne
Jmenovitý výkon: 5,7kW
Minimální tah komínu: 12 Pa
Regulovatelný výkon: 2,4 - 7,0 kW
Typ paliva: Dřevo
Účinnost spalování: 85,73 %
Vyústění odkouření: Horní
Průměr odkouření Ø: 150 mm
Rozměry (VxŠxH): 1412x722x461 mm
Spotřeba paliva: 1,63 kg/hod.
Záruční doba: 24 měsíců
Váha: 244 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: