Klover DIVA 3000 - kamna na pelety s výměníkem
Kód: KL DV3000 KAMEN KL DV3000 KREMOVY KAMEN Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová peletová kamna |
|---|---|
| Typ paliva: | Pelety, Biomasa |
| Rozmezí výkonu: | 10,1 kW a více |
| Celkový výkon: | 31 kW |
| Výkon do vody: | 25 kW |
| Teplovodní výměník: | S výměníkem |
| Nízkoenergetická: | Ne |
| Spalování: | Terciární (terciální, dvojí), Dvojí |
| Průměr kouřovodu: | 100 mm |
| Umístění: | Na chatu, Do interiéru |
| Výrobce: | KLOVER |
| Externí přívod vzduchu: | S externím přívodem |
| Materiál: | Litinová |
| Vývod kouřovodu: | Zadní |
| Zásobník paliva: | 27 kg |
| Druh přikládání: | Přední |
| Způsob instalace: | Volně stojící |
| Jmenovitý výkon: | 12,1 - 30,0 kW |
| Účinnost spalování: | 94,1 - 95,3 % |
| Váha: | 330 kg |
| Vytápěný prostor: | 740 m³ |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Rozměry (VxŠxH): | 1330x780x570 mm |
| Spotřeba paliva: | 2,61 - 6,58 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Klover přináší na český trh špičková krbová kamna a sporáky na dřevo i pelety, které spojují italský design, moderní technologie a úsporný provoz. Už více než půl století vyrábí Klover produkty, které nabízejí teplo domova s důrazem na ekologii a komfort.
V sortimentu najdete klasická kamna na dřevo, která potěší milovníky tradičního plamene, i peletová kamna, jež umožňují pohodlný a efektivní provoz. Mnohé modely dokáží vytápět celý dům a nabídnout i ohřev vody.
Dopřejte si italskou kvalitu, která spojuje řemeslnou tradici a nejmodernější technologie vytápění.





