Eva Calor NANCY 15 - Kamna na pelety s výměníkem
Kód: 9016078600 9016078500 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Eva Calor Nancy 15 přinesou do vašeho domova nejen spolehlivý zdroj tepla, ale také hřejivou atmosféru a moderní italský styl
Hlavní výhody a technologie
-
Výkonný teplovodní výměník: Z celkového jmenovitého výkonu 13,5 kW (maximální výkon až 15,5 kW) směřuje celých 11,0 kW do vody pro napojení na radiátory či podlahové vytápění a 2,5 kW se line jako příjemné sálavé teplo přímo do místnosti.
-
Vysoká účinnost: Energetická účinnost dosahuje špičkových 91,5 % až 93 %, což zaručuje maximální využití paliva a minimální tepelné ztráty
. -
Prostorný zásobník na palivo: Kapacita na 20 kg pelet poskytuje dlouhé hodiny autonomního provozu bez nutnosti častého přikládání a doplňování
. -
Komfortní ovládání: Možnost snadného nastavení teploty a správy funkcí z pohodlí sedačky pro váš maximální každodenní komfort
. -
Univerzální zapojení: Ideální řešení pro vytápění celého domu o objemu 240 až 320 m³ prostřednictvím stávajícího topného systému.
Kvalita zpracování a materiály
Teplovodní kamna Nancy 15 jsou navržena s důrazem na maximální mechanickou odolnost a extrémně dlouhou životnost při každodenní zátěži
Teplovodní kamna Eva Calor představují špičkové řešení vytápění domova s vynikajícím výkonem a výrazně nižšími náklady. Teplovodní kotle a kamna jsou vybavena výměníkem cívky z kortenové oceli, který zabraňuje úniku tepla a nepotřebuje náročnou údržbu. K dispozici je několik verzí – izolované, prostorově úsporné, nebo s doplňkovým zásobníkem na pelety. Na jedno zatopení dokáží kamna vytopit potřebný prostor během několika minut. Pro kompletní pokrytí potřeb vytápění v domácnosti lze některé modely připojit k systému ohřevu teplé vody.
ZARUČNÍ PODMÍNKY
Uvedení do provozu (instalace, spuštění a zaškolení) musím být provedeno odbornou montážní firmou proškolenou a autorizovanou k této činnosti výrobcem, popř. dodavatelem a to dle platného ceníku, který najdete v Obchodních podmínkách.
Mějte na paměti, že v případě vzniku jakýchkoliv závad v důsledku nesprávné instalace, provozu nebo údržby, dojde ke ztrátě Vašich nároku ze záruky. Pro bližší info volejte na naši infolinku: +420 778 500 111 nebo +420 777 285 001.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna na pelety s teplovodním výměníkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ paliva: | Pelety, Biomasa |
| Rozmezí výkonu: | 10,1 kW a více |
| Celkový výkon: | 4,2 - 13,5 kW |
| Teplovodní výměník: | S výměníkem |
| Výrobce: | Eva Calòr |
| Externí přívod vzduchu: | S externím přívodem |
| Průměr odkouření: | 80 mm |
| Vyústění odkouření: | Zadní |
| Zásobník paliva: | 20 kg |
| Emisní třída: | ECODESIGN A+ |
| Konstrukční materiál: | Nerez, litina, kotlová ocel |
| Účinnost spalování: | 91,0 - 93,0 % |
| Váha: | 150 kg |
| Vytápěný prostor: | 240 - 320 mᵌ |
| Rozměry (VxŠxH): | 942x552x587 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,0 - 3,1 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Eva Calor je přední italský výrobce vytápěcích systémů na dřevo a pelety. Společnost klade velký důraz na ekologická paliva s nulovým zatížením životního prostředí, celý výrobní proces podléhá přísné kontrole na základě mezinárodních standardů. Sortiment zahrnuje mimo jiné krbová kamna na dřevo a pelety včetně modelů s rozvodem vzduchu, krbové vložky, ale také sporáky na tuhá paliva.
