Eva Calor Arianna - Krbová kamna na dřevo,hermetická

Kód: 9016044200
Novinka
Neohodnoceno
Značka: EVA CALÓR
ZDARMAZDARMA 68 845 Kč –25 %
Arianna
68 845 Kč –25 % 51 633 Kč 42 671,90 Kč bez DPH
Skladem

Krbová kamna Eva Calor s vermikulitovanou spalovací komorou a hermetickým utěsněním. Kamna mají nastavitelné trojité spalování a spavání vzduchu. Krbová kamna mají spalovací komoru z vermikulitu, nastavitelné trojité spalování s regulací spalovacího vzduchu, vyjímatelná zásuvka na popel pro sběr popela v samostatné přihrádce, horní vývod kouře. ENVIRONMENTÁLNÍ KLASIFIKACE - tato kamna splňují nejpřísnější pravidla týkající se ekologických norem a byly oceněn 5 hvězdičkami.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Italská značka Eva Calor patří mezi přední italské výrobce vytápěcích systémů na ekologická paliva. Kamna, krby, kotle a sporáky Eva Calor se vyznačují především kvalitou, dlouhou životností, a jejich používání má nulový dopad na životní prostředí. Jedná se o špičkové produkty ve své třídě, co se týká bezpečnosti, kvality a výkonu. Všechny produkty značky Eva Calor jsou pravidelně testovány celosvětově uznávanými certifikačními radami.

Kamna a krby od italské značky Eva Calor

  • Ekologický způsob vytápění
  • Bezpečnosti, kvalita a výkon
  • Moderní design
  • Snadné ovládání
  • Bezpečnostní termostat

V ČEM SPOČÍVÁ VÝHODA KRBOVÝCH KAMEN NA DŘEVO?

Mnoho faktorů přispívá k tomu, že dřevo je stále výhodnější volbou paliva. Některé jsou spojeny se samotnou povahou suroviny, jiné s technikami používanými ke zvýšení energetického výdeje. Dřevo je 100% obnovitelný zdroj energie a jeho spalování nezvyšuje hladinu oxidu uhličitého v atmosféře. Je snadné jej získat a před použitím nevyžaduje žádné zpracování. Má také nízkou cenu, která se v čase nemění, a vydává přirozený plamen. Eva Calòr vytvořila kamna, která díky svým specifickým technickým vlastnostem umožňují plně využít těchto kvalit suroviny. Například spalovací komora je hermeticky uzavřena, což zabraňuje nasávání kyslíku z okolního prostředí, zatímco trojité spalování výrazně snižuje spotřebu paliva. Krbová kamna navíc poskytují další výhody: udržují stálou úroveň vlhkosti v okolním prostředí, nevyžadují k provozu elektřinu a vyžadují velmi malou údržbu.

 Eva Calor Krbová kamna na dřevo

Tradice tepla
Teplo z kamen na dřevo je zvláštní, protože je přirozené a ekologické a zároveň připomíná pocit známosti a pohostinnosti typický pro naše tradiční krby. Krbová kamna Eva Calòr byla vytvořena s ohledem na tradici, ale bez zanedbání inovací, zejména pokud jde o jejich výkon a ohleduplnost k životnímu prostředí, snížení spotřeby a
emise škodlivých plynů.

Proč si vybrat kamna Eva Calor na dřevo:

Mnoho faktorů přispívá k tomu, že dřevo je stále výhodnější volbou paliva. Některé jsou spojeny se samotnou povahou suroviny, jiné s technikami používanými ke zvýšení energetického výdeje. Dřevo je 100% obnovitelný zdroj energie a jeho spalování nezvyšuje hladinu oxidu uhličitého v atmosféře. Je snadné jej získat a před použitím nevyžaduje žádné zpracování. Má také nízkou cenu, která se v čase nemění, a vydává přirozený plamen. Eva Calòr vytvořila kamna, která díky svým specifickým technickým vlastnostem umožňují plně využít těchto kvalit suroviny. Například spalovací komora je hermeticky uzavřena, což zabraňuje nasávání kyslíku z okolního prostředí, zatímco trojité spalování výrazně snižuje spotřebu paliva. navíc.

Moderní kamna na dřevo s možností instalace do nových domů, kde je instalovaná vzduchotechnika, nebo rekuperace. při hoření neberou žádný vzduch z místnosti. Vysoká účinnost 83,5 %, malá spotřeba, čisté sklo.

Kamna jsou hermeticky utěsněna, aby při napojení na centrální přívod vzduchu z exteriéru, nedocházelo k ovlivňování vnitřního prostředí. Tím mohou být kamna instalovány i v prostorách jako je ložnice nebo koupelna.

Provoz kamen je uživatelsky velice jednoduchý.

TROJNÁSOBNÉ SPALOVÁNÍ

Spalovací proces, který firma Eva Calor vyvinula vám umožňuje maximálně využít topný výkon dřeva a zároveň minimalizovat toxické emise. Ohřátý kyslík se díky způsobu vedení dostává do spalovací komory dvakrát, čímž se podaří dvakrát znovu zapálit výpary nasycené oxidem uhelnatým vzinkající při spalování dřeva. To optimalizuje výrobu tepla a zároveň minimalizuje emise a spotřebu paliva.

Technické parametry Regina:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 145 kg
Výrobce: Eva Calòr
Výkon: 7,1 - 10 kW
Externí přívod vzduchu: Ano
Konstrukční materiál: Nerez, litina, kotlová ocel
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 86 %
Testovaný tlak: Ne
Rozměr topeniště (VxŠxH): 150 mm
Energetická třída: A+
Spotřeba paliva: 2,4 kg/h
Komínový tah: 10 Pa
Vytápěný prostor: 140 - 200 mᵌ
Délka polen: 25 cm
Vyústění odkouření: Horní, Zadní
Rozměry (VxŠxH): 1102x410x410 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: