Eva Calor Ginevra - Krbová kamna na dřevo, hermetická

Kód: 9016046400
Neohodnoceno
Značka: EVA CALÓR
80 384 Kč –31 %
Eva Calor Ginevra - Krbová kamna na dřevo, hermetická
80 384 Kč –31 % 54 990 Kč 45 446,28 Kč bez DPH
Skladem

Italská značka Eva Calor patří mezi přední italské výrobce vytápěcích systémů na ekologická paliva. Kamna, krby, kotle a sporáky Eva Calor se vyznačují především kvalitou, dlouhou životností, a jejich používání má nulový dopad na životní prostředí. Jedná se o špičkové produkty ve své třídě, co se týká bezpečnosti, kvality a výkonu. Všechny produkty značky Eva Calor jsou pravidelně testovány celosvětově uznávanými certifikačními radami.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody krbových kamen Eva Calor na dřevo:

  • malá spotřeba dřeva
  • extrení přívod vzduchu
  • výkon od 5kW do  10kW
  • vyjímatelný popleník
  • Regulace spalovacího vzduchu

Proč si vybrat kamna Eva Calor na dřevo:

Mnoho faktorů přispívá k tomu, že dřevo je stále výhodnější volbou paliva. Některé jsou spojeny se samotnou povahou suroviny, jiné s technikami používanými ke zvýšení energetického výdeje. Dřevo je 100% obnovitelný zdroj energie a jeho spalování nezvyšuje hladinu oxidu uhličitého v atmosféře. Je snadné jej získat a před použitím nevyžaduje žádné zpracování. Má také nízkou cenu, která se v čase nemění, a vydává přirozený plamen. Eva Calòr vytvořila kamna, která díky svým specifickým technickým vlastnostem umožňují plně využít těchto kvalit suroviny. Například spalovací komora je hermeticky uzavřena, což zabraňuje nasávání kyslíku z okolního prostředí, zatímco trojité spalování výrazně snižuje spotřebu paliva. navíc.

Kamna a krby od italské značky Eva Calor

  • Ekologický způsob vytápění
  • Bezpečnosti, kvalita a výkon
  • Moderní design
  • Snadné ovládání
  • Bezpečnostní termostat

Moderní kamna na dřevo s možností instalace do nových domů, kde je instalovaná vzduchotechnika, nebo rekuperace. při hoření neberou žádný vzduch z místnosti. Vysoká účinnost 83,5 %, malá spotřeba, čisté sklo.

Kamna jsou hermeticky utěsněna, aby při napojení na centrální přívod vzduchu z exteriéru, nedocházelo k ovlivňování vnitřního prostředí. Tím mohou být kamna instalovány i v prostorách jako je ložnice nebo koupelna.

Provoz kamen je uživatelsky velice jednoduchý.

TROJNÁSOBNÉ SPALOVÁNÍ

Spalovací proces, který firma Eva Calor vyvinula vám umožňuje maximálně využít topný výkon dřeva a zároveň minimalizovat toxické emise. Ohřátý kyslík se díky způsobu vedení dostává do spalovací komory dvakrát, čímž se podaří dvakrát znovu zapálit výpary nasycené oxidem uhelnatým vzinkající při spalování dřeva. To optimalizuje výrobu tepla a zároveň minimalizuje emise a spotřebu paliva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 175 kg
Výrobce: Eva Calòr
Výkon: Méně než 7 kW
Externí přívod vzduchu: Ano
Konstrukční materiál: Nerez, litina, kotlová ocel
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 86 %
Rozměr topeniště (VxŠxH): 150 mm
Energetická třída: A+
Spotřeba paliva: 1,9 kg/h
Komínový tah: 10 Pa
Vytápěný prostor: 140 - 200 mᵌ
Délka polen: 25 cm
Vyústění odkouření: Horní, Zadní
Rozměry (VxŠxH): 1129x476x47 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Eva Calor je přední italský výrobce vytápěcích systémů na dřevo a pelety. Společnost klade velký důraz na ekologická paliva s nulovým zatížením životního prostředí, celý výrobní proces podléhá přísné kontrole na základě mezinárodních standardů. Sortiment zahrnuje mimo jiné krbová kamna na dřevo a pelety včetně modelů s rozvodem vzduchu, krbové vložky, ale také sporáky na tuhá paliva