Bosch Tronic Heat 3000 H - 6 kW

Kód: 1
Neohodnoceno
Značka: DAKON
19 348 Kč –9 %
Bosch Tronic Heat 3000 H - 6 kW
19 348 Kč –9 % 17 500 Kč 14 462,81 Kč bez DPH
Na objednávku

Novinka mezi elektrokotli od známého výrobce Bosch Tronic Heat 3000 H s čerpadlem a expanzní nádobou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat jsou se svým rozsahem výkonů 4–24 kW určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je lze využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla.

Elektrokotel Bosh Tronic Heat 3000 není vybaven čerpadlem a expanzní nádobou.

Elektrokotel Bosh Tronic Heat 3500 obsahuje elektronicky řízené čerpadlo a expanzní nádobu. Základní část kotle tvoří ocelový výměník, který je opatřen tepelnou izolací. Do výměníku kotle jsou vloženy elektrické topné tyče. Počet tyčí se řídí výkonem elektrokotle. 1 tyč pro výkony 4 až 12 kW, 2 tyče pro výkony 15 až 24 kW.

Výměník elektrokotle je připevněn k nosnému rámu. Spínání tyčí zajišťují výkonová relé v každé fázi. Pro bezpečnostní vypnutí elektrokotle slouží hlavní vypínač, který vypíná havarijní termostat (STB). K hlavnímu vypínači elektrokotle je připojen kabel elektrického napájení, ten může být veden zespodu kotle nebo ze stěny do prostoru vypínače. Dále je elektrokotel vybaven pojistným ventilem, odvzdušňovacím ventilem, snímačem minimálního tlaku vody a manometrem. Elektrokotel Bosh Tronic Heat 3000 H se ovládá řídící jednotkou s displejem. Opláštění kotle je zhotoveno z lakovaného ocelového plechu.  

Výrobní společnost Bosch Termotechnika s.r.o. v současné době nabízí novou řadu spolehlivých a ekologických elektrokotlů, jejichž vývoj a výrobu v krnovském výrobním závodě jsme sjednotili pod značku Bosch.

Dokumentace je zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kotle
Hmotnost: 40 kg
Výrobce: BOSCH
Celkový maximální příkon: 6 kW
Hmotnost: 17 kg
Maximální teplota topné vody: 85°C
Provozní tlak: 0,6 - 3 bar
Rozměry: (ŠxVxH) 330x712x193 mm
Topný výkon: 6 kW
Účinnost spalování: 99%
Vodní objem kotle: 3,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: