Krbová kamna Scan 66-1 závěsný

Kód: 30047641
Neohodnoceno
Značka: SCAN
ZDARMAZDARMA 127 290 Kč –5 %
Krbová kamna Scan 66-1 závěsný
127 290 Kč –5 % 120 926 Kč 99 938,84 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Scan 66-1 jsou krbová kamna osvědčené skandinávské kvality a nápaditého designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouplášťová konvekční ocelová kamna závěsná na zeď. Jedinečný design, kdy klička, regulace přívodu vzduchu a zarážka polen jsou ze skla.

Výhody krbových kamen Scan:

  • Osvědčená norská kvalita
  • Ekologická známka severské labutě "Svan" 
  • Externí přívod vzduchu

  • Jednoduchá montáž 
  • Reflexní povrch skel pro optimalizaci spalování, perfektní oplach horkým vzduchem

  • Nadčasový design
  • velké výhledové okno

 Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odchází minimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Opakovaně oceněný, nadčasový design

Výrobky Jotul mají funkční, nadčasový design. Jsou inovativní a nepodléhají krátkodobým trendům. Výrobci jsou přesvědčeni, že forma by měla být propojena s funkcí a že dobrý výrobek musí umět nabídnout více než příjemný vzhled. V neposlední řadě jsou výrobcem brány v potaz i nezměřitelné hodnoty, jako např. zvuk praskajícího hořícího dřeva, příjemný pohled na plameny a efektivní využití topiva při ekologickém vytápění.

Čisté teplo z Norska 

Vyplňte alternativní textO Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Internetová politika se ale neustále rozšiřuje a mezi kvalifikovanými prodejci výrobků Jotul se objevují i provozovatelé eshopů, kteří mezi autorizované prodejce nepatří, jejich seznam si můžete prohlédnout zde.

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvouplášťová teplovzdušná kamna
Hmotnost: 110 kg
Výrobce: SCAN
Výkon: Méně než 7 kW
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 78 %
Vytápěný prostor: 50 - 260 m?
Vyústění odkouření: Horní a zadní
Teplovodní výměník: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: