Eva Calor Teresa - Krbová kamna na dřevo

Kód: 9016044400
Neohodnoceno
Značka: EVA CALÓR
65 512 Kč –25 %
Eva calor teresa
65 512 Kč –25 % 49 134 Kč 40 606,61 Kč bez DPH
Skladem

Krbová kamna Eva Calor Teresa s celkovým výkonem 9,5 kW. Krbová kamna mají spalovací komoru z vermikulitu, nastavitelné trojité spalování s regulací spalovacího vzduchu, vyjímatelná zásuvka na popel pro sběr popela v samostatné přihrádce, horní vývod kouře. ENVIRONMENTÁLNÍ KLASIFIKACE - tato kamna splňují nejpřísnější pravidla týkající se ekologických norem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Italská značka Eva Calor patří mezi přední italské výrobce vytápěcích systémů na ekologická paliva. Kamna, krby, kotle a sporáky Eva Calor se vyznačují především kvalitou, dlouhou životností, a jejich používání má nulový dopad na životní prostředí. Jedná se o špičkové produkty ve své třídě, co se týká bezpečnosti, kvality a výkonu. Všechny produkty značky Eva Calor jsou pravidelně testovány celosvětově uznávanými certifikačními radami.

Kamna a krby od italské značky Eva Calor

  • Ekologický způsob vytápění
  • Bezpečnosti, kvalita a výkon
  • Moderní design
  • Snadné ovládání
  • Bezpečnostní termostat

Evo s vysokou účinností spalování. Kvalita od italské značky Eva Calor.

V ČEM SPOČÍVÁ VÝHODA KRBOVÝCH KAMEN NA DŘEVO?

Mnoho faktorů přispívá k tomu, že dřevo je stále výhodnější volbou paliva. Některé jsou spojeny se samotnou povahou suroviny, jiné s technikami používanými ke zvýšení energetického výdeje. Dřevo je 100% obnovitelný zdroj energie a jeho spalování nezvyšuje hladinu oxidu uhličitého v atmosféře. Je snadné jej získat a před použitím nevyžaduje žádné zpracování. Má také nízkou cenu, která se v čase nemění, a vydává přirozený plamen. Eva Calòr vytvořila kamna, která díky svým specifickým technickým vlastnostem umožňují plně využít těchto kvalit suroviny. Například spalovací komora je hermeticky uzavřena, což zabraňuje nasávání kyslíku z okolního prostředí, zatímco trojité spalování výrazně snižuje spotřebu paliva. Krbová kamna navíc poskytují další výhody: udržují stálou úroveň vlhkosti v okolním prostředí, nevyžadují k provozu elektřinu a vyžadují velmi malou údržbu.

 Eva Calor Krbová kamna na dřevo

Tradice tepla
Teplo z kamen na dřevo je zvláštní, protože je přirozené a ekologické a zároveň připomíná pocit známosti a pohostinnosti typický pro naše tradiční krby. Krbová kamna Eva Calòr byla vytvořena s ohledem na tradici, ale bez zanedbání inovací, zejména pokud jde o jejich výkon a ohleduplnost k životnímu prostředí, snížení spotřeby a
emise škodlivých plynů.

Technické parametry Teresa:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 125 kg
Výrobce: Eva Calòr
Výkon: 7,1 - 10 kW
Externí přívod vzduchu: Ano
Konstrukční materiál: Nerez, litina, kotlová ocel
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 86 %
Testovaný tlak: Ne
Rozměr topeniště (VxŠxH): 150 mm
Energetická třída: A+
Spotřeba paliva: 2,4 kg/h
Komínový tah: 10 Pa
Vytápěný prostor: 140 - 200 mᵌ
Délka polen: 25 cm
Vyústění odkouření: Horní, Zadní
Rozměry (VxŠxH): 490x300x280 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: