THERMOROSSI PANORAMA - krbová vložka na dřevo
Kód: WPANORAMADetailní popis produktu
Unikátní design s panoramatickým prosklením vám umožní pozorovat tančící plameny v jejich plné kráse i šířce. Díky hermeticky uzavřené spalovací komoře je vložka ideálním řešením i pro nízkoenergetické domy, protože nespotřebovává kyslík z místnosti. Integrovaná technologie Airwash využívá systém oplachu předehřátým vzduchem, který udržuje sklo čisté po velmi dlouhou dobu. Intuitivní regulace přívodu vzduchu vám navíc zajistí snadné a precizní nastavení intenzity hoření podle vašich potřeb.
Krbová vložka je s výkonem od 6 do 11 kW.

K vložce je možné si dokoupit Airbox4 díky kterému jsou kamna schopna vytápět pomocí rozvodu vzduchotechniky v rodiném domně více než jednu místnost. Spalovací komora je vyrobená výhradně z litiny - tím je odoolnější žáru i nárazu, s nerezovým a litinovým výměníkem tepla.
Vložka je s velkými rozměry - pro spalování dřevěných polen délky > 50 cm a má vyjímatelný popelník.


Prezentaci kuchyňských sporáků a krbových kamen na dřevo značek La Nordica, Kalor, Thermorossi Lincar, peletových kamen a kotlů Extraflame, Kalor Eva Calor si můžete prohlédnout v našem 300 m² showroomu v Táboře.
Naši specialisté vám rádi individuálně představí váš vybraný zdroj tepla, připraví kalkulaci dodávky a instalace, včetně zajímavé položkové nabídky za akční cenu.
Nabízíme profesionální instalaci na klíč. Starosti s přepravou vámi vybraného zdroje tepla, jeho umístěním a připojením na komín nechte na nás. Rádi názorně předvedeme, jak používat nový zdroj tepla tak, aby vám přinášel radost a maximální pohodlí. Postaráme se o servis v záruce a po dobu životnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky na dřevo |
|---|---|
| Rozmezí výkonu: | 7,1 - 10 kW |
| Teplovodní výměník: | Bez výměníku |
| Výrobce: | THERMOROSSI |
| Externí přívod vzduchu: | S externím přívodem |
| Spotřeba paliva: | 2,84 - 1,56 kg/hod |
| Provozní tah: | 10 Pa |
| Jmenovitý výkon: | 6 - 11 kW |
| Účinnost spalování: | 83,9 - 87,4 % |
| Vytápěný prostor: | 95 m2 |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Rozměry (VxŠxH): | 540x690x450 mm |
| Hmotnost: | 131 kg |
| Průměr odkouření Ø: | 130 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost Thermorossi se sídlem v italské provincii Vicenza, je známá svou kovodělnou tradicí a otevřenou moderním technologiím úspěšně pracuje v oblasti vytápění již více než 50 let. Produkty této značky jsou neustále podrobovány přísným testům autonomních agentur. Thermorossi se specializuje na výrobu krbových kamen, kuchyňských sporáků na dřevo a také krbových kamen na pelety.
