Scan 68-3, s nohou, bez bočního skla, černé lišty - krbová kamna

Kód: SCAN 68-3
Neohodnoceno
Značka: SCAN
ZDARMAZDARMA
Scan 68-3, s nohou, bez bočního skla, černé lišty - krbová kamna
68 690 Kč 56 768,60 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Jotul představuje další novou řadu krbových kamen Scan 63 s mnoha přednostmi - jako např. systém bezhlučného samozavírání jenž je jen jedním z mnoha jedinečných detailů krbových kamen Scan.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová velice vydařená řada krbových kamen Scan 68 má pro vás opět mnoho předností, které vám usnadní jejich užívání.
 

 

Výhody krbových kamen Scan 68:

  • Bezhlučný samozavírací systém dvířek
  • Kruhová dvířka s velkým prosklením umožňující exkluzívní výhled na oheň
  • Klička dvířek, která se nezahřívá
  • Zámek popelníku zajišťující bezpečné manipulování
  • Osvědčená norská kvalita
  • Ekologická známka severské labutě "Svan" 
  • Externí přívod vzduchu
  • Jednoduchá montáž 
  • Reflexní povrch skel pro optimalizaci spalování, perfektní oplach horkým vzduchem
  • Nadčasový design

 Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a krbová kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odcházíminimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Opakovaně oceněný, nadčasový design

Výrobky Jotul mají funkční, nadčasový design. Jsou inovativní a nepodléhají krátkodobým trendům. Výrobci jsou přesvědčeni, že forma by měla být propojena s funkcí a že dobrý výrobek musí umět nabídnout více než příjemný vzhled. V neposlední řadě jsou výrobcem brány v potaz i nezměřitelné hodnoty, jako např. zvuk praskajícího hořícího dřeva, příjemný pohled na plameny a efektivní využití topiva při ekologickém vytápění.

Nezapomeňte si ke krbovým kamnům vybrat nezbytný vysavač sazí a popelu z naší naší nabídky Lavor Ashley, krbové nářadí, koš na dřevo nebo čistič skla.

Čisté teplo z Norska 

Vyplňte alternativní textO Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Internetová politika se ale neustále rozšiřuje a mezi kvalifikovanými prodejci výrobků Jotul se objevují i provozovatelé eshopů, kteří mezi autorizované prodejce nepatří, jejich seznam si můžete prohlédnout zde.

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvouplášťová teplovzdušná kamna, Krbová kamna: SCAN, Krbové vložky: SCAN
Hmotnost: 110 kg
Výrobce: SCAN
Jmenovitý výkon: 3-8kW
Typ paliva: Dřevo, dřevěné brikety
Účinnost spalování: 79 %
Vytápěný prostor: 50 - 300 m?
Vyústění odkouření: Horní, zadní
Záruční doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: