KLIMATIZACE NA KLÍČ OD CERTIFIKOVANÉ FIRMY

KLIMATIZACE NA KLÍČ
OD CERTIFIKOVANÉ FIRMY

Na začátku léta je ten nejlepší čas pořídit klimatizaci, abyste měli čas na kvalitní výběr a instalaci beze spěchu. Pokud nechcete zažít probdělé noci při vysokých teplotách, nebo nechcete, aby se z vaší kanceláře stala sauna, začněte řešit klimatizaci právě teď.

pripravtenaleto

JAK VYBRAT SPRÁVNĚ KLIMATIZACI?

pro váš dům, klimatizaci pro kancelář, klimatizaci do bytu

Na trhu je velký výběr klimatizací, ale kdo se má vyznat v tajemných termínech jako splitové, multisplitové, mobilní, účinnost, výkon apod. Jakou klimatizaci vlastně chci?
Pojďte do toho s námi!

POTŘEBUJI SE ZEPTAT

Vhodné řešení pro váš dům nebo prostory konzultujte s námi.

Všechny otázky, nejasnosti, pochybnosti vám rádi zodpovíme a vše jednoduše a srozumitelně vysvětlíme.

Rádi s vámi probereme vaše přání a komfort, který od používání klimatizace očekáváte.

KLIMATIZACE NA KLÍČ

Nezdržujte se procházením webových stránek a zavolejte, nebo pošlete e-mail a získáte svého osobního poradce. Už se na vás moc těšíme.

Pro nejvhodnější volbu se
obraťte na odborníka

CERTIFIKOVANÁ FIRMA

Pomůžeme vám s výběrem, odbornou instalací nové klimatizace i s výměnou staré klimatizace a samozřejmě, že zajistíme i pravidelný servis dvakrát ročně.

Nezapomeňte, že instalaci klimatizace smí podle platné legislativy provádět pouze akreditovaný technik.

DŮLEŽITÉ FAKTORY PŘI VÝBĚRU KLIMATIZACE
  • Umístění
  • Výkon – orientačně lze vycházet z ploch místností. Do bytů a rodinných domů se využívají klimatizace od 2,6 až 5,3 kW chladícího výkonu.
  • Údržba
  • Termostaty
MOBILNÍ KLIMATIZACE

mobilniklimaMobilní klimatizace je vhodná pro prostory, kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace, např. v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče, na chatách a chalupách.
Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a jednoduchá instalace. Jednotku je potřeba pouze zapojit do zásuvky a vyústit odpadní hadici s teplým vzduchem (nejčastěji do okna). Spolehlivě vychladí místnost. Další výhodou je snadná přemístitelnost, která vám umožní klimatizovat více prostor během dne. Nevýhodou je však poměrně vysoká hlučnost oproti klasickým klimatizacím.

SPLITOVÉ A MULTISPLITOVÉ KLIMATIZACE

klimaKlimatizace splitové a multisplitové jsou vhodné jako klimatizace do bytu, klimatizace do rodinného domu. Mají lepší účinnost chlazení než mobilní klimatizace. Splitová klimatizace je vhodná pro jednu místnost, tzn. jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka. Multisplitová klimatizace je doporučena pro více místností, tzn. jedna venkovní a až pět vnitřních jednotek, jejichž instalace vyžaduje minimum prostoru.