vložka na biolíh velká

Kód: FLAMINGO-HSF20-044-VLOZKA-NA-B-1
Neohodnoceno
Značka: HS FLAMINGO
3 188 Kč 2 634,71 Kč bez DPH
Skladem
Bio vložka  Krby na Biolíh Vyrobeno v EU   

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Bio vložka velká 

BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů. Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb. 

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s BIO-KRBY, kde už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu. Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň. 

Bio krby v sobě spojují účelnost, eleganci, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, ať už to je sklo nebo nerez. Bio krb je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Není třeba vynášet popel a v obytné části domu neesteticky skladovat dřevo. I přes to však bio krb dokáže vytopit místnost. Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný. Palivem bio krbů je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.

UPOZORNĚNÍ: Nelijte palivo (bio-líh) mimo nerezovou nádobu, která je pro toto palivo určena. Může způsobit poškození nátěru a negativně zasáhnout další okolí tohoto krbu. 

 

Technické parametry:

Materiál

ušlechtilá ocel

Spotřeba paliva

0,3 l/hod.

Rozměry

150 x 451 x 50 mm

Váha

2,7 kg

Objem zásobníku

1,6 l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové vložky
Hmotnost: 2 kg
Výrobce: HS FLAMINGO
Konstrukce: Ušlechtilá ocel
Rozměry: 150 x 451 x 50 mm
Spotřeba paliva: 0,3 l/hod
Typ paliva: Biolíh
Váha: 2,7kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: