UNGARO CTU S 24 - Automatický kotel na pelety

Kód: UNGARO-CTU-S-24-KW-VAR-1-
Neohodnoceno
Značka: UNGARO
299 475 Kč –20 %
UNGARO CTU S 24 - Automatický kotel na pelety
299 475 Kč –20 % 239 580 Kč 198 000 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Ungaro CTU S 24 kW Jmenovitý výkon 6,3 - 23,0 kW Značkový výrobce Ungaro   

Detailní informace

Barva: Tmavě šedá
Na dotaz | UNGARO-CTU-S-24-KW-VAR-1-
299 475 Kč
239 580 Kč
198 000 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky s platbou předem, kdy kotel odesíláme přímo z centrálního skladu zákazníkovi. Při platbě na dobírku bude účtováno přepravné 1 300 Kč.

Automatický kotel na dřevěné pelety Ungaro CTU S 24 je vybaven vestavěnou 200l akumulační nádrží na ohřev TUV s připojením pro solární ohřev dále pak měděným teplovodním výměníkem o objemu 25litrů, který vám nabízí vysokou účinnost spalování, rychlou teplotní reakci bez nutnosti akumulace a jednoduché, patentované a velmi rychlé čištění po několika denním provozu. Měď má nejvyšší možnou přenosnost tepla z vhodných materiálu na rozdíl od litiny a kotlové oceli. 

Nadstandartní vybavení peletového kotle Ungaro CTU S 24 je automatické pročišťování spalovacího prostoru v časovém intervalu, při nižší kvalitě paliva s vyšší popelnatostí. Vybavenost řídící jednotky je připravena na všechny nároky moderního zdroje tepla např. kontrola ohřevu TUV, připojení solárních panelů, komunikace s gsm modulem, vypnutí zapnutí prostorovým termostatem, kontrola teploty spalin pro dosažení maximální efektivity spalování, připojení velkokapacitního externího zásobníku paliva atd. 

Využití automatického kotle Ungaro CTU S 24 Pelet Box je široké od vytápění bytů, rodinných domů, komerčních objektů téměř pro každý nový nebo stávající topný systém, od kterého uživatel očekává efektivní, bezúdržbové a ekologické vytápění. Spalování je ovládáno vestavěným programovatelným termostatem, který je řízen dle časového režimu nebo dle teplotního komfortu. Provoz kotle Ungaro je plně automatický - start, vypnutí, snížení a zvýšení výkonu dle aktuální tepelné poptávky je ovládáno řídící jednotkou kotle, s důrazem na maximální efektivitu spalování. Teplota spalin se pohybuje kolem 110°C. Bezpečnostní prvky splňují veškeré požadavky na samostatný provoz bez nutnosti několika denní obsluhy viz.: kontrola teploty v zásobníku paliva, kontrola tahu spalinové cesty, kontrola tlaku v topném systému, kontrola el. napětí, kontrola provozních komponentů. 

Interní zásobník paliva, který je dimenzován na několika denní provoz lze rozšířit o doplňování z externího ložiště tak, že přikládání probíhá automaticky po celou topnou sezonu. Provozní komponenty kotle jako je oběhové čerpadlo, řídící jednotka, teplotní senzory, zapalovací svíčka, litinový spalovací koš, spalinový ventilátor, automatické odvzdušnění, pojistný ventil jsou té nejvyšší kvality s dlouhou životností pro bezporuchový provoz. 

Instalaci a první zapálení musí provádět pouze odborná proškolená firma tak aby spalování bylo maximálně efektivní a bezporuchové. Vnější opláštění kotle je moderní s ochranou proti korozi s izolační stěnou pro lepší efektivitu.

Instalace automatického peletového kotle Ungaro 

Společnost Centrum Vytápění.cz je exkluzivním autorizovaným obchodním zastoupením italského výrobce Ungaro srl (nové okno) v České Republice.

Garantujeme:

  • 100% originál výrobku
  • Distribuční sklad výrobků Ungaro v ČR – min. 100ks skladem
  • Záruční, pozáruční servis
  • Doprava na místo určení zákazníkem po celé ČR
  • Odborné, technické poradenství
  • Profesionální instalace dle ČSN, EN
  • Manuál k obsluze, záruční list, prohlášení o shodě, test výrobku

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotle na pelety - Automatické
Výrobce: UNGARO
Celkový výkon: 32 kW
Emisní třída: 3
Expanzní nádoba: Ano
Externí přívod vzduchu: Ano
Chladící smyčka: Ano
Jmenovitý výkon: 6,3 - 23kW
Konstrukce: Měď, Litina, Kotlová ocel
Konstrukční materiál: Lakovaná ocel
Minimální tah komínu: 11 Pa
Oběhové čerpadlo: Ano
Pojistný ventil: Ano
Programovatelný termostat: Ano
Provozní tlak: 1,2 bar
Průměr odkouření: Ø 80 mm
Rozměry: (VxŠxH) 1850x775x860 mm
Spotřeba energie: 165 W
Spotřeba paliva: 1,3 - 5,1 kg/h
Typ paliva: Dřevěné pelety
Typ výměníku: Měděný teplovodní
Účinnost spalování: 95 %
Váha: 380 kg
Vytápěný prostor: 160 m2
Vyústění odkouření: Zadní
Záruční doba: 24 měsíců
Zásobník paliva: 65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: