Kotel nebo kamna?

24.09.2014

Dobrý den, máme problém, zda pořídit kamna na pelety s výměníkem nebo zda bude výhodnější kotel.
Chceme podlahové topení - velikost plochy cca 90m2. Ideální by bylo, abychom mohli společně s topením ohřívat i vodu na mytí místo boileru. Kamna se nám líbí, kotel nám připadá účelovější.
Můžete nám napsat přibližnou cenu celé sestavy? Budeme uvažovat, že chceme kvalitu za co nejnižší cenu. Asi jako každý. :-) Objem prostoru, který se bude vytápět je cca 235m3.

24.09.2014:

Vážený zákazníku,


na tento prostor doporučujeme krbová kamna s teplovodním výměníkem Kalor Alessia 14 popř. jiná v podobném rozsahu výkonu. Zálěží na vašem vkusu a designu, naše nabídka je opravdu široká. Hlavní rozdíl mezi kamny a kotlem je kapacita interního zásobníku paliva a výkon do prostoru. Pokud se přikláníte k varinatě kamen tj. pohledu na oheň je cena včetně instalace, instalačního materiálu a kamen Alessia 14 cca 70.000Kč. Varianta vytápění automatickým peletovým kotlem např. model Ungaro AQA 15 C s připojením na topný systém systém, instalační materiál 95.000Kč. Komfort vytápění varianty s automatickým kotlem nabízí až týdenního režimu bez nutnosti obsluhy. Doporučujeme osobní návštěvu na naší vzorkové projdeně v Táboře, kde Vám můžeme jak kamna tak kotel funkčně ukázat. 




S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu Centrum Vytápění.cz 

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů

© 2018, Radek Janů – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky