kotel na pelety

18.10.2014

Dobrý den,
zvažuji koupi interiérových teplovodních kamen na pelety. Potřebuji vytopit patrový dům o výměře cca 150m2. Jako další zdroj je elektrický kotel. V přízemí je podlahové vytápění, v horní části radiátory. Z vámi uvedených technických údajů mi není zcela jasné co je myšleno interním a externím zásobníkem na pelety, u některých typů není ani toto uváděno. Taktéž nemohu zjistit údaj, zda mají některé kotle ventilátor. Nemohu se také zorientovat v údaji vytápěné plochy, když u kotle s téměř stejným výkonem je uvedena vytápěná plocha o 2/3 menší než u obdobného typu.
Prosím tedy o radu, jaký kotel by byl vhodný pro uvedenou plochu 150m, s co největším zásobníkem, pokud možno ventilátorem a standartními funkcemi nebo možností doplnění o funkce, které nejsou v základní výbavě.
Děkuji za radu a odpověď. M.Mayer

18.10.2014:

Vážený zákazníku,


doporučujeme tyto modely: 


Ungaro AQA - https://www.centrumvytapeni.cz/ungaro-aqa-15---krbova-kamna-na-pelety-s-vymenikem


Ungaro Maia 18 - https://www.centrumvytapeni.cz/ungaro-maia-blend-style-18---krbova-kamna-na-pelety-s-vymenikem


Oba výrobky mají prostorový ventilátor, možnost naprogramování ovládání na týden. Výhodou je možnost připojení GSM modulu. Interní zásobník je 25kg. Pro bližší informace, prosím, o doplnění tepelné ztráty domu.S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu Centrum Vytápění.cz 

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů

© 2018, Radek Janů – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky