Úvod Poradna Dotazy ke kamnům na pelety king 8 krbová kamny na pelety

king 8 krbová kamny na pelety

Kalor KING 8 - Krbová kamna na pelety - NEJLEPŠÍ NABÍDK…

  • 24 990 Kč Cena s 21 % DPH

Dostupnost Na dotaz

Automatická teplovzdušná peletová kamna Kalor King 8 disponují nízkou spotřebou paliva, komfortním…

Doprava zdarma -14% Top

Kategorie: Kamna na pelety

02.09.2014

výkon, princip kouřovodu, nutná délka a průměr kouřovodu, možnost pohledového kouřovodu, umístění s ohkedem na sklon střechy ( vzdálenost a výška od hřebene střechy. Děkuji za informace.

02.09.2014:

Vážený zákazníku,


automatická krbová kamna na pelety King 8 mají již instalovaný spalinový ventilátor, který tlačí spaliny spalinovou cestou ven. Bezpečná spalinová cesta pro peletová kamna je připojením např. do stávajícího komínového tělesa, který má nerezovou přetlakovou vložku popř. jinou úpravu pro přetlakovou spalinovou cestu. Další možností je instalace vnějšího izolovaného systému speciálně určeného pro peletová kamna, který je doporučován výrobcem peletových kamen. V nabídce www.centrumvytápění.cz najdete kompletní sortiment tohoto systémového odkouření pro vnitřní a vnější instalaci. Tento nerezový systém má silikonové těsnění do max. teploty 400°C a vnitřní izolaci o tloušťce 2,5 cm. Povrchová úprava je žáruvzdorná barva v odstínu černý mat. Instalaci tohoto systému je nutné vždy před realizací konzultovat s revizním technikem popř. autorizovanou osobou. Navrhujeme Vám konzultaci v místě instalace a přupravení kompletní cenové kalkulace na dodávku a instalaci včetně vystavení revizní zprávy. 


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu Centrum Vytápění.cz 

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů

© 2018, Radek Janů – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky