Úvod Poradna Dotazy ke kamnům na pelety Kamna na pelety Haas Sohn HSP 1.17

Kamna na pelety Haas Sohn HSP 1.17

20.08.2014

Dobrý den,
chci zakoupit daná kamna, ale nikde jsem nezjistil, zda výrobek má dlouhodobé programování provozu, např. na týden, nebo denní program s automatickým opakováním. Jeden prodejce dokonce přímo uvádí, že programovat nelze.
Předem děkuji za informaci
S pozdravem
Jan Vorel

20.08.2014:

Vážený zákazníku,


peletová kamna Haas+Sohn model HSP 1.17 lze naprogramovat až na týden včetně nočního snížení teplotního komfortu. Na každý den v týdnu lze nastavit tři intervali pro vytápění na libovolnou pokojovou teplotu. Peletová kamna mají již zabudované prostorové čidlo, proto není nutné dodatečná instalace. V nabídce www.centrumvytápění.cz naleznete sofistikovanější automatická peletová kamna s možností naprogramování na: čas - on/off, výkon, požadavaná teplota, popř. ovládání GSM modulem SMS zprávou. Doporučujeme návštěvu na naší vzorkové prodejně v Táboře, kde Vám vše můžeme názorně ukázat a prezentovat více modelů s rozlišnými funkcemi. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu Centrum Vytápění.cz 

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů

© 2018, Radek Janů – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky