kamna

HS FLAMINGO AQUAFLAM VARIO - SAPORO krbová kamna s výmě…

  • 24 490 Kč Cena s 21 % DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Nejmodernější krbová kamna s výměníkem HS FLAMINGO AQUAFLAM VARIO - SAPORO 11/5kW splňují…

Doprava zdarma

Kategorie: Kamna s výměníkem

21.09.2014

HS FLAMINGO AQUAFLAM VARIO - SAPORO krbová kamna 11/5kW hnědá-sametová ,jsou tyto kamna s výměníkem , které je možno napojit na ústřední topení. děkuji

21.09.2014:

Vážený zákazníku,


krbová kamna předního českého výrobce HS Flamingo Aquaflam Vario - Saporo 11/5 jsou s teplovodním výměníkem, tedy s možností připojení na ústřední topení. 


Výrobce nabízí dvě výkonové řady Aquaflam Vario 11/5 nebo silnější řadu Aquaflam Vario 11/7. U nižší výkonové řady 11/5 uvádí výrobce rozsah výkonu do teplovodního výměníku 3-9kW s tím, že jmenovitý výkon výměníku je 5kW. Kamna disponují hned několika výhodami - můžete vybírat ze čtyř designových řad, zvolit si můžete i typ regulace (manuální nebo elektronická). Další předností je velké krbové sklo, které je díky oplachu skla vždy dokonale čisté. Samozřejmostí je u těchto teplovodních kamen i primární, sekundární (dokonalé spalování) a terciální přívod vzduchu. 


Naše spol. Centrum Vytápění.cz je schopna Vám krbová kamna s výměníkem i připojit na stávající topný systém. V případě bližších informací nás neváhejte kontaktovat


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu Centrum Vytápění.cz 

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů

© 2018, Radek Janů – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky