Jotul F 500 SE BRM hnědá majolika, dvířka bez ozdobných příček, litinová kamna

Kód: 30051711
Akce Tip Doprodej Sleva
1 hodnocení
Značka: JOTUL
65 990 Kč 54 537,19 Kč bez DPH
Skladem

Litinová krbová kamna Jotul F 500 SE s možností bočního přikládání Vás jistě nadchnou svým výkonem a krásným výhledem na plameny. Záruka 10 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jotul F 500 SE jsou výkonná litinová kamna na dřevoklasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň.

Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění litinových krbových kamen v interiéru.

Tento model krbových kamen je možno jej objednat s ozdobnými příčkami ve dvířkách.

Výhody krbových litinových kamen Jotul F 500 SE

  • Dvoustupňové spalování (CB) 
  • Možnost připojení přívodu externího vzduchu k litinovým kamnům
  • Smaltovaný povrch krbových kamen usnadňuje údržbu, zabraňuje zrezivění a vypadají skvěle i po dlouholetém používání 
  • Kvalitní norská litina 
  • Systém oplachu horkým vzduchem, díky němuž zůstává sklo dvířek krbových kamen stále čisté 
  • Zadní nebo horní vývod kouřovodu 
  • Možnost přikládání z boku

CB Systém - dvoustupňové spalování 

Dvoustupňové spalování (CB-systém) je velmi ekologické a úsporné. Pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečišťovaly by životní prostředí.

Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odchází minimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Záruka 10 let na vnější plášť

Cílem výrobce Jotul je dodávat jen ty nejlepší výrobky, a proto si dělají vše sami přímo v Norsku - ručně a z kvalitních materiálů. Díky výjimečné a bezkonkurenční životnosti kamen a krbových vložek Jotul, si mohou dovolit nejdelší záruku na trhu. Poskytují standardní záruku 24 měsíců, kterou si zdarma můžete prodloužit, pokud si pořídíte produkt přes autorizované prodejce, mezi které patří i naše společnost Centrum Vytápění.cz.

Litina prověřená generacemi 

Jotul si vybral litinu kvůli její odolnosti a dlouhé trvanlivosti. Kamna a krby od Jotulu vypadají a fungují spolehlivě i po dlouholetém používání, panty a zavírací mechanismus chodí stále jako na drátku a výrobky se nedeformují (nestane se vám, že např. dvířka přestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy nefungují při dlouhodobé zátěži). Životnost výrobků J?tul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

Opakovaně oceněný, nadčasový design

Výrobky Jotul mají funkční, nadčasový design. Jsou inovativní a nepodléhají krátkodobým trendům. Výrobci jsou přesvědčeni, že forma by měla být propojena s funkcí a že dobrý výrobek musí umět nabídnout více než příjemný vzhled. V neposlední řadě jsou výrobcem brány v potaz i nezměřitelné hodnoty, jako např. zvuk praskajícího hořícího dřeva, příjemný pohled na plameny a efektivní využití topiva při ekologickém vytápění.

Čisté teplo z Norska 

O Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Internetová politika se ale neustále rozšiřuje a mezi kvalifikovanými prodejci výrobků Jotul se objevují i provozovatelé eshopů, kteří mezi autorizované prodejce nepatří, jejich seznam si můžete prohlédnout zde.

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 200 kg
Výrobce: JOTUL
Celkový výkon: 11 kW
Externí přívod vzduchu: Ano
Jmenovitý výkon: 8,5 kW
Konstrukce: Litina
Průměr odkouření: Ø 150 mm
Rozměry: (VxŠxH) 715x720x690 mm
Typ paliva: Dřevo (55 cm)
Účinnost spalování: 78%
Váha: 200 kg
Vytápěný prostor: až 120 m?
Vyústění odkouření: Horní a zadní
Záruční doba: 10 let na vnější plášť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: