Jotul F 145 BP, černý lak, konvekční litinové boky

Kód: JOTUL-F-145-CERNA
Neohodnoceno
Značka: JOTUL
39 990 Kč –10 %
binary 37416 45891
39 990 Kč –10 % 35 991 Kč 29 744,63 Kč bez DPH
Skladem

 Pouze do vyprodání zásob, rozbalené!!!

Krbová litinová kamna Jotul F 145 vychází z bohaté skandinávské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem a už 160 let vyrábí kvalitní a krásné rukodělné výrobky, které vydrží po několik generací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

J?tul F 145 jsou malá celolitinová kamna na dřevo, klasická a moderní zároveň. Perfektní volba do malých místností nebo nízkoenergetických budov. Přestože J?tul F 145 jsou malá kamínka, můžete v nich topit až třiceticentimetrovými poleny. Samozřejmostí je praktický popelník s pohyblivým roštem, díky němuž snadno udržíte kamna i jejich okolí v čistotě.

Jejich ještě stylovější bráška Jotul F145 S má masivní obložení z elegantního mastku.

Litina prověřená generacemi 

Vyplňte alternativní textJotul si vybral litinu kvůli její odolnosti a dlouhé trvanlivosti. Kamna a krby od Jotulu vypadají a fungují spolehlivě i po dlouholetém používání, panty a zavírací mechanismus chodí stále jako na drátku a výrobky se nedeformují (nestane se vám, že např. dvířka přestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy nefungují při dlouhodobé zátěži). Životnost výrobků J?tul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

CB Systém - dvoustupňové spalování 

Dvoustupňové spalování (CB-systém) je velmi ekologické a úsporné. Pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečišťovaly by životní prostředí.

Vyplňte alternativní text

Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odchází minimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Výhody:

  • Dvoustupňové spalování CB
  • Malá a hezká litinová kamna na dřevo
  • Hodí se do nízkoenergetických domů
  • Kvalitní norská litina
  • Krásný výhled na oheň

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 101 kg
Výrobce: JOTUL
Celkový výkon: 6 kW
Jmenovitý výkon: 4 kW
Průměr odkouření: 130 mm
Rozměry: (ŠxVxH) 474x758x457 mm
Typ paliva: Dřevo (30 cm)
Účinnost spalování: 77 %
Váha: 94kg
Vyústění odkouření: Horní, zadní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: