Jotul Cube 400 GG WS Krbová sestava

Kód: 27814
Neohodnoceno
Značka: JOTUL
89 230,80 Kč 89 230,80 Kč bez DPH
Na dotaz

Kvalitní a designová krbová sestava od značkového norského výrobce Jotul.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Jotul Cube je založena na koncepci svobodného výběru z různých variant povrchu. Pokud se rozhodnete po letech změnit vzhled Vašeho krbu, stačí si jen vybrat. Nabízí široký výběr materiálů a možnost "postavit si vlastní krb". Má dvoustupňové spalování. Díky inovativní koncepci je velmi snadné krb nainstalovat.

Jotul Cube 400 GG WS je volně stojící sestava z černého skla, s krbovou vložkou Jotul I 400 - rovné sklo, přední deska - sklo, boky - sklo a velký zásobník na dřevo.

Výhody krbové sestyvy Jotul Cube GG WS 400:

  • Výběr povrchu přední a bočních desek z lávového kamene, černého skla nebo hliníku
  • Dvoustupňové spalování
  • Model WS je vybavený velkým zásobníkem na dřevo
  • Velmi jednoduchá instalace
  • Litinová krbová vložka
  • Krbová řada navržená studiem Eker Design
  • Praktická velká zásuvka pod zásobníkem na dřevo
  • Maximální vytápěná plocha 100 m²

CB Systém - dvoustupňové spalování 

Dvoustupňové spalování (CB-systém) je velmi ekologické a úsporné. Pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečišťovaly by životní prostředí.

Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odchází minimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Záruka 10 let na vnější plášť

Cílem výrobce Jotul je dodávat jen ty nejlepší výrobky, a proto si dělají vše sami přímo v Norsku - ručně a z kvalitních materiálů. Díky výjimečné a bezkonkurenční životnosti kamen a krbových vložek Jotul, si mohou dovolit nejdelší záruku na trhu. Poskytují standardní záruku 24 měsíců, kterou si zdarma můžete prodloužit, pokud si pořídíte produkt přes autorizované prodejce, mezi které patří i naše společnost Centrum Vytápění.cz.

Litina prověřená generacemi 

Jotul si vybral litinu kvůli její odolnosti a dlouhé trvanlivosti. Kamna a krby od Jotulu vypadají a fungují spolehlivě i po dlouholetém používání, panty a zavírací mechanismus chodí stále jako na drátku a výrobky se nedeformují (nestane se vám, že např. dvířka přestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy nefungují při dlouhodobé zátěži). Životnost výrobků J?tul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

Opakovaně oceněný, nadčasový design

Výrobky Jotul mají funkční, nadčasový design. Jsou inovativní a nepodléhají krátkodobým trendům. Výrobci jsou přesvědčeni, že forma by měla být propojena s funkcí a že dobrý výrobek musí umět nabídnout více než příjemný vzhled. V neposlední řadě jsou výrobcem brány v potaz i nezměřitelné hodnoty, jako např. zvuk praskajícího hořícího dřeva, příjemný pohled na plameny a efektivní využití topiva při ekologickém vytápění.

Čisté teplo z Norska 

O Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové sestavy
Výrobce: JOTUL
Celkový výkon: 9 kW
Jmenovitý výkon: 6 kW
Konstrukce: Litina
Rozměry: (VxŠxH) 1183x1566x483 mm
Typ paliva: Dřevo (40 cm)
Účinnost spalování: 74%
Váha: 273-323 kg
Vytápěný prostor: 100 m2
Záruční doba: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: