}

Jotul Cube 400 GG WS Krbová sestava

Kód: 27814
Neohodnoceno
Značka: JOTUL
96 990 Kč 96 990 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní a designová krbová sestava od značkového norského výrobce Jotul.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Jotul Cube je založena na koncepci svobodného výběru z různých variant povrchu. Pokud se rozhodnete po letech změnit vzhled Vašeho krbu, stačí si jen vybrat. Nabízí široký výběr materiálů a možnost "postavit si vlastní krb". Má dvoustupňové spalování. Díky inovativní koncepci je velmi snadné krb nainstalovat.

Jotul Cube 400 GG WS je volně stojící sestava z černého skla, s krbovou vložkou Jotul I 400 - rovné sklo, přední deska - sklo, boky - sklo a velký zásobník na dřevo.

Výhody krbové sestyvy Jotul Cube GG WS 400:

  • Výběr povrchu přední a bočních desek z lávového kamene, černého skla nebo hliníku
  • Dvoustupňové spalování
  • Model WS je vybavený velkým zásobníkem na dřevo
  • Velmi jednoduchá instalace
  • Litinová krbová vložka
  • Krbová řada navržená studiem Eker Design
  • Praktická velká zásuvka pod zásobníkem na dřevo
  • Maximální vytápěná plocha 100 m²

CB Systém - dvoustupňové spalování 

Dvoustupňové spalování (CB-systém) je velmi ekologické a úsporné. Pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečišťovaly by životní prostředí.

Vyplňte alternativní text

Po roztopení v krbových kamnech Jotul a vytopení prostoru na optimální teplotu, je třeba začít uzavírat regulační páčku přívodu sekundárního vzduchu, tím se sníží komínový tah a kamna se uvedou do úsporného režimu, tzn., že kamna temperují v rozmezí minimálního a nominálního výkonu. V této chvíli se samovolně začne do spalovací komory přisávat vzduchu, který okysličí škodlivé částice a tím dojde ke zplynování. Topeniště začne z 30 – 40% temperovat, díky energii získané zplynováním a vy tak ušetříte 30 až 40% paliva a navíc do ovzduší odchází minimum škodlivých zplodin, hodnoty emisí CO se u kamen a krbů J?tul pohybují v rozmezí 0,05–0,18 %.

Záruka 10 let na vnější plášť

Cílem výrobce Jotul je dodávat jen ty nejlepší výrobky, a proto si dělají vše sami přímo v Norsku - ručně a z kvalitních materiálů. Díky výjimečné a bezkonkurenční životnosti kamen a krbových vložek Jotul, si mohou dovolit nejdelší záruku na trhu. Poskytují standardní záruku 24 měsíců, kterou si zdarma můžete prodloužit, pokud si pořídíte produkt přes autorizované prodejce, mezi které patří i naše společnost Centrum Vytápění.cz.

Litina prověřená generacemi 

Vyplňte alternativní textJotul si vybral litinu kvůli její odolnosti a dlouhé trvanlivosti. Kamna a krby od Jotulu vypadají a fungují spolehlivě i po dlouholetém používání, panty a zavírací mechanismus chodí stále jako na drátku a výrobky se nedeformují (nestane se vám, že např. dvířka přestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy nefungují při dlouhodobé zátěži). Životnost výrobků J?tul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

Opakovaně oceněný, nadčasový design

Výrobky Jotul mají funkční, nadčasový design. Jsou inovativní a nepodléhají krátkodobým trendům. Výrobci jsou přesvědčeni, že forma by měla být propojena s funkcí a že dobrý výrobek musí umět nabídnout více než příjemný vzhled. V neposlední řadě jsou výrobcem brány v potaz i nezměřitelné hodnoty, jako např. zvuk praskajícího hořícího dřeva, příjemný pohled na plameny a efektivní využití topiva při ekologickém vytápění.

Čisté teplo z Norska 

Vyplňte alternativní textO Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro Jotul. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

UPOZORNĚNÍ:

Firma Centrum Vytápění.cz je právoplatným a autorizovaným prodejcem výrobků Jotul. Pravidelně absolvuje školení, aby byla schopna poskytnout Vám, našim potencionálním zákazníkům, odbornou radu, zajistit instalaci a případně záruční i pozáruční servis.?

Internetová politika se ale neustále rozšiřuje a mezi kvalifikovanými prodejci výrobků Jotul se objevují i provozovatelé eshopů, kteří mezi autorizované prodejce nepatří, jejich seznam si můžete prohlédnout zde (externí odkaz) (nové okno).

Při koupi výrobků Jotul od autorizovaných prodejců se tak vyhnete případným potížím při uplatňování reklamace, dodání náhradních dílů nebo při běžných opravách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové sestavy
Výrobce: JOTUL
Celkový výkon: 9 kW
Jmenovitý výkon: 6 kW
Konstrukce: Litina
Rozměry: (VxŠxH) 1183x1566x483 mm
Typ paliva: Dřevo (40 cm)
Účinnost spalování: 74%
Váha: 273-323 kg
Vytápěný prostor: 100 m2
Záruční doba: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: