}

HS Flamingo Java oranžová - Biokrb

Kód: HSF40-002-VAR-1-
Neohodnoceno
Značka: HS FLAMINGO
2 265 Kč –14 %
HS Flamingo Java oranžová - Biokrb
2 265 Kč –14 % 1 940,01 Kč 1 603,31 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak jednoduše mohou své prostory povýšit na jinou úroveň.

Detailní informace

Barva: Oranžová
Skladem | HSF40-002-VAR-1-
2 265 Kč
1 940,01 Kč
1 603,31 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů.

Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb.

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s BIO-KRBY, kde už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu.

BIO-KRBY v sobě spojují účelnost, eleganci, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těchnejkvalitnějších materiálů, ať už to je sklo nebo nerez.

Bio krb je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. 

Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný.

Palivem bio krbů je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.

UPOZORNĚNÍ: Nelijte palivo (bio-líh) mimo nerezovou nádobu, která je pro toto palivo určena. Může způsobit poškození nátěru a negativně zasáhnout další okolí tohoto krbu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Biokrby
Výrobce: HS FLAMINGO
Konstrukce: Ocel
Rozměry: (VxŠxH) 450x850x150 mm
Typ paliva: Biolíh
Váha: 6, 49 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: